Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Pierzchały - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Szczuki

Szczuki(Pierzchały + 22 km)

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, idealne dla osób ceniących prywatność, ciszę i kontakt z naturą. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Sokołów Podlaski(Pierzchały + 20 km)

720 000 zł68,55 m² 10 503,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Lokalne Nieruchomości przedstawia ofertę pięknego apartamentu usytuowanego na czwartym piętrze kameralnego bloku zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta przy ulicy Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Młynary

Młynary(Pierzchały + 15 km)

39 000 zł26,48 m² 1 472,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe i funkcjonalne mieszkanie położone na poddaszu budynku w miejscowości Dębień zaledwie 10 minut drogi od Młynar i 20 minut od Pasłęka. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Braniewo(Pierzchały + 10 km)

279 000 zł48,90 m² 5 705,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W braniewie Z dobrym rozkładem I dobra ceną cena: 279 000 zł powierzchnia: 48,90 m2 IV piętro czynsz 660 zł Polecamy Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Tolkmicko(Pierzchały + 21 km)

279 000 zł56,24 m² 4 961 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na drugim piętrze budynku przy ul. Świętojańskiej w Tolkmicku. Lokal ma powierzchnię 56,24 m i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Łapy(Pierzchały + 20 km)

130 000 zł53,30 m² 2 439,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie na zabytkowym osiedlu ,domów kolejowych" w Łapach! Lokal mieszkalny położony na parterze przy ul. Warszawskiej. Na powierzchnię mieszkania (53,30 m2) składa się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rogity(Pierzchały + 11 km)

255 000 zł62,56 m² 4 076,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja : Nieruchomość znajduję się w malowniczej wsi Rogity 4 km od miasta Braniewo co.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Bielsk Podlaski(Pierzchały + 18 km)

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bielska Podlaskiego! Funkcjonalne i przytulne 3 pokojowe mieszkanie w centrum miejscowości Bielsk Podlaski. Mieszkanie położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,60 m² 3 777 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy dwupiętrowej w Braniewie przy ul. Armii Krajowej. Budynek po remoncie, nowa elewacja i dach. Wejście zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Bielsk Podlaski

Centrum,Bielsk Podlaski(Pierzchały + 18 km)

348 000 zł58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Bielska Podlaskiego, na najbardziej poszukiwanym pierwszym piętrze. Obok szkoła, przedszkole , żłobek , przychodnia , sklepy. W mieszkaniu są 4.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pierzchały

Pierzchały,warmińsko-mazurskie

119 000 zł52 m² 2 306,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 wraz z piwnicą, budynkiem gospodarczym oraz zadbanym ogrodem o powierzchni 607m2. Nieruchomości zlokalizowane są w Pierzchałach.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij