Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pierzchały - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Słuchocin

Słuchocin(Pierzchały + 11 km)

64 000 zł1 145 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o charakterze budowlano-rekreacyjnym o pow. 1145 m2 położona w Słuchocinie Na sprzedaż działka o charakterze budowlano-rekreacyjnym o pow. 1145 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tolkmicko

Tolkmicko(Pierzchały + 21 km)

750 000 zł14 200 m² 52,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla konesera! Działka o pow. 1,42 ha w Tolkmicku z widokiem na Zalew Wiślany! Prezentujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1,42 ha, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rządza(Pierzchały + 22 km)

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy rzece media wz budowlana 1000 m A2 oferta na wyłączność - dostępne tylko u nas - oferta na wyłączność - dostępne tylko u nas - oferta na wyłączność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Glinka

Glinka(Pierzchały + 4 km)

74 830 zł640 m² 116,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Glinki. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rzepniki

Rzepniki(Pierzchały + 25 km)

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Dubiażyn

Dubiażyn(Pierzchały + 19 km)

57 000 zł1 000 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***ładne działki**spokojna okolica*** Zapraszamy państwa na prezentację działki rolnej w okolicy Dubiażyna. W skład oferty wchodzą cztery działki o powierzchni: -1000m2 -1000m2 -1173m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zeńbok

Zeńbok(Pierzchały + 19 km)

165 004 zł2 061 m² 80,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mazowieckie, powiat ciechanowski, gmina Regmin, zeńbok. Pinezka: Dojazd do: -Ciechanów; dojazd w 15minut -Mława; dojazd w 30minut -Płońsk:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mrozy

Mrozy(Pierzchały + 23 km)

100 000 zł2 233 m² 44,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2233 m2 ,z wydanymi warunkami zabudowy , w niewielkiej miejscowości : Mała Wieś , w gminie Mrozy. Jej numer to 391. Teren suchy , czynnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Żarnówka(Pierzchały + 10 km)

169 000 zł2 100 m² 80,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż! Działka budowlana w miejscowości Żarnówka, numer ewidencyjny 982. Grunt ma powierzchnię 2 100m2, a jego wymiary to 17,5m x 136m. W miesiącu lipiec wystąpiliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Łęki

Łęki(Pierzchały + 23 km)

285 000 zł10 006 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż nieruchomość gruntową o charakterze rolno-budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Łęki w gminie Kotuń. Całą nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Pierzchały

Pierzchały,mazowieckie

250 000 zł30 818 m² 8,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 30 818m2. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem piekny widok uzbrojona Działka rolna. Typ.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij