Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Pierzchały - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Wojszki

Wojszki(Pierzchały + 22 km)

390 000 zł71 m² 5 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 672 m²

Na sprzedaz siedlisko położone w podlaskiej wsi Wojszki, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o powierzchni 9672m2 zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 71m2, budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Baranki

Baranki(Pierzchały + 18 km)

459 000 zł137,46 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż siedlisko z dużym potencjałem - 2700 m , Baranki, gm. Juchnowiec Kościelny Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość siedliskowa położona we wsi Baranki, w gminie Juchnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy(Pierzchały + 23 km)

365 000 zł86 m² 4 244,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 86 m2 na działce 1353 m2 położony w niewielkiej wiosce gminy Mrozy. Dom składa się z hallu , łazienki , jadalni z aneksem oraz pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Kowiesy(Pierzchały + 17 km)

409 000 zł113 m² 3 619,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Kowiesy, powiat sokołowski, gmina Bielany. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 90m2, usytuowany na działce o powierzchni 2300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Boćki

Boćki(Pierzchały + 21 km)

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Dom, który otworzy przed tobą nowe możliwości! Marzysz o przestrzeni dla rodziny, chcesz prowadzić biznes przy domu, a może szukasz inwestycji z potencjałem? Ten dom da Ci to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wyłazy

Wyłazy(Pierzchały + 19 km)

1 420 000 zł166,30 m² 8 538,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz wyjątkowego, rodzinnego Domu w urokliwej okolicy? To już nie musisz, mam dla Ciebie idealne miejsce! Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży piętrowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zaliwie-Szpinki

Zaliwie-Szpinki(Pierzchały + 9 km)

570 000 zł72 m² 0,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:68 900 m²

Siedlisko z lat 50. na sprzedaż malownicza okolica, blisko rzeki! Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni niemal 7 ha, położone w spokojnej i malowniczej wsi Zaliwie-Szpinki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Studziwody,Bielsk Podlaski(Pierzchały + 18 km)

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:736 m²

Prezentujemy Państwu dom drewniany w cichej okolicy Bielska Podlaskiego studziwody". Otoczenie nieruchomości to osiedle domów jednorodzinnych. Dom drewniany do remontu znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kotły

Kotły(Pierzchały + 22 km)

290 000 zł108 m² 2 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta tylko 290 000,00 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w podmiejskiej wsi Kotły w gminie Bielsk Podlaski. Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy(Pierzchały + 23 km)

840 000 zł135 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Do sprzedania dom drewniany o powierzchni 135 m2 , wykonany z bala , usytuowany na działce 733 m2 w malowniczej scenerii lasów. Jest to niepowtarzalna i wyjątkowa nieruchomość. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierzchały

Pierzchały,mazowieckie

425 000 zł100 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Polecam do zakupu urocze siedlisko położone w miejscowości Pierzchały. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pierzchały

Pierzchały,warmińsko-mazurskie

166 000 zł68 m² 2 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w (16 arów) Pierzchałach. Mili sąsiedzi. Budynek gospodarczy. Niedaleko jeziora Pierzchalskiego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij